Кампанія проти нелегальної праці

Кампанія проти нелегальної праці

Кампанія проти нелегальної праці

 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами в Україні та, зокрема, на Львівщині проводять масові заходи. Розпочали з інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Проводять її фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області спільно з органами місцевого самоврядування, держадміністраціями, фахівцями обласних управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Держпрацівники роз’яснюють роботодавцям переваги легальної праці, вимоги до оформлення трудових відносин та попереджають про відповідальність за використання праці незадекларованих працівників. З цією метою відвідують суб’єкти господарювання за місцем проведення діяльності, а також запрошують на семінари.

Слід зазначити, інформаційна робота триватиме до 1 лютого.Наступним етапом планується проведення масштабної інспекційної кампанії щодо виявлення неоформлених працівників у зазначених галузях.

Відтак ГУ Держпраці у Львівській області закликає роботодавців не наражатись на штрафні санкції, а оформити працівників легально. Незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців, а також для держави загалом.

Праця повністю задекларована у тому разі, якщо роботодавець уклав із працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: