До відома пільговиків-жителів району

До відома пільговиків-жителів району

До відома пільговиків-жителів району

 

Пунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України  від 17 квітня 2019 року №  373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»,  було передбачено, що за заявою пільговика, поданою в управління праці та соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року № 1123 Урядом внесено зміни  до Порядку. Змінами передбачено, що у разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

З 1 січня 2020 року пільгові категорії населення зможуть у будь-який час перейти на виплату  пільг у грошовій готівковій формі для  оплати житлово-комунальних послуг.

Тому, жителям району, які виявили бажання отримувати пільги у готівковій формі,  необхідно подати в управління праці та соціального захисту населення (каб. № 2) наступні документи:

заяву встановленого зразка (заповнюється особисто при поданні документів);

копії паспортів (кодів) пільговика і всіх членів сім’ї пільговика, включаючи дітей до 18р. (у разі навчання до 23р.);

копії свідоцтв про народження дітей;

довідку про склад сім’ї з зазначенням інформації про характеристику житла (розмір загальної та опалювальної площі, номера особових рахунків на оплату послуг за газопостачання, електропостачання, водопостачання);

копія посвідчення, що дає право на пільги;

копію відкритого в «Ощадбанку» особистого рахунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: