До відома одержувачів житлових субсидій

До відома одержувачів житлових субсидій

До відома одержувачів житлових субсидій

Управління праці та соціального захисту населення звертає увагу, що житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг жителям району, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення на опалювальний період 2018—2019 років, розраховується з 16 жовтня 2018 року по 15 квітня 2019 року включно.

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на неопалювальний період з 01.05.2019р. по 15.10.2019р. включно. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій без звернення громадян  стосуватиметься тих домогосподарств, яким субсидія призначена вперше, починаючи з січня 2019р.Решті потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи, подавши їх особисто у відділ субсидій. В заяві обов’язково вказати номер мобільного телефону.

Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Ті сім’ї, в яких станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019—2020 рр. – на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні в управління соціального захисту населення також необхідно буде звернутися:

  • Орендарям житла
  • Внутрішньо переміщеним особам
  • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
  • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: