До відома одержувачів житлових субсидій та пільг!

До відома одержувачів житлових субсидій та пільг!

До відома одержувачів житлових субсидій та пільг!

 

З 1 жовтня, вiдпoвiднoдо Пoстaнoви КМУ вiд 21 жoвтня 1995 p. №848 (iз змiнaми),виплатажитловихсyбсидiй y гpошoвiйгoтiвкoвiйфopмiздiйснюється шляхом перерахування структурним підрозділом з питань соціального захисту населення коштів на рахунок громадянина, якому призначено житлову субсидію, відкрити в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Пенсійний фонд України надає Мінсоцполітики інформацію про пенсійні рахунки в уповноважених банках або виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” одержувачів житлової субсидії, які отримують пенсію.

АТ “Ощадбанк” надає Мінсоцполітики інформацію про відкриті рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ “Ощадбанк”, яким проводилася АТ “Ощадбанк”виплата житлової субсидії у грошовій готівковій формі.

Особи, які не одержують пенсії, а також одержувачі субсидії, які отримують пенсію в іншій адміністративно-територіальній одиниці (відмінній від місця оформлення субсидії), самостійно надають структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про спосіб виплати та/або реквізити рахунка в уповноваженому банку. До надання відповідних даних одержувачем субсидії її виплата здійснюється через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за адресою, зазначеною у заяві.

Відповідно до Постанови КМУ від 17 квітня 2019 р. № 373, згідно з Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, визначено публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: