Чи є майбутнє у децентралізації на Львівщині?

Чи є майбутнє у децентралізації на Львівщині?

Чи є майбутнє у децентралізації на Львівщині?

Які успіхи децентралізації на Львівщині за п’ять років? Що принесе громадам другий етап реформи та які виклики не в змозі вирішити нинішня влада? Свою оцінку надав експерт з реформи Віталій Корецький і розповів про загрози, які нависають над децентралізацією на Львівщині.

П’ять років тому минула влада дала старт найуспішнішій реформі України –реформі децентралізації. Її суть полягає в тому, що повноваження від центральних органів влади переходять на місця – в села та містечка. Це надає можливість громадам самостійно розподіляти кошти на потрібні їм проекти – ремонти доріг, утеплення шкіл та освітлення вулиць. Разом із наданими правами прийшлай повна відповідальність за свою  діяльність або ж бездіяльність.

Сама реформа поділена на два етапи. Перший етап успішно закінчується вже цього року. Він передбачав створення ОТГ і надав можливість залишати зароблені громадою кошти в себе на місці задля вирішення своїх проблем. Старости ОТГ задоволені змінами, що принесла їм реформа, але неабияк хвилюються за проведення другого етапу реформи, який розпочинається 1 січня 2020 року. Саме від того, як теперішня влада поставиться до цього, і залежатимебагаторічна клопітка праця для найуспішнішої реформи України.

До того ж, недавно ухвалений бюджет 2020 породжує нові думки. За словами народного депутата Миколи Княжицького, реформа починає гальмувати: «децентралізація забезпечувала фінансове забезпечення територіальних громад в автоматичному режимі. Ніякий чиновник з Києва не мав права доторкнутись до ресурсу, який належить територіальній громаді. Що відбувається зараз? Зараз гроші забрали на Київ. Для того, щоб київський чиновник в офісі Президента або в уряді замість громади вирішував, чи дасть він гроші на школу, садочок, дорогу, лікарню чи не дасть».

— Отже, нагадайте, будь ласка, для чого проводиться реформа децентралізації та які можливостівона дає для громад та країни?

— Кожен мешканець міста, села чи селища має право на надання якісних послуг, що стосується усіх сфер його життя, а це – медицина, освіта, комунальні, адміністративні чи соціальні послуги. Ми можемо впливати на їхню якість лише тоді, коли існуватиме відповідальність за їхнє надання. Для цього в Україні вже 5 рік і відбувається реформа децентралізації – передання повноважень і фінансів від державної влади до органів місцевого самоврядування, які є найближчими до людей. Саме завдяки п’ятому Президенту  України і Верховній Раді разом із урядом Володимира Гройсмана були прийняті закони про добровільні об’єднання територіальних громад і надання ним великих повноважень для цього. І в 2014 році стартувала ця реформа. Я вважаю, що перші результати є доволі позитивними і відповідно зараз ми переходимо до другого етапу реформи, який розпочнеться в 2020 і має завершитися в 2021.

— Що вдалося досягнути реформі за минулої влади?Якимидосягненнями можуть похвалитися ОТГ на Львівщині?

— Першим великим досягненням попередньої влади та громад є те, що збільшилися місцеві бюджети. Сьогодні у зведеному кошторисі держави 51%– цекошти місцевих бюджетів. На початку децентралізації, якщо ми говоримо загалом про Україну, частка місцевих бюджетів становила 68,6 млрд гривень у 2014 році, але станом на кінець 2018 р. це вже у 5-7 разів більше, і наразі ця сума становить234 млрд грн. І це за умов війни, коли більшість видатків йдуть на оборону та під час глибоких економічних перетворень. Відповідно,такі великі кошти дають стартможливостям для сотень проектів – ремонту шкіл, утепленню садочків, покращенню якості медицини.

Повернімося до успіху громад самої Львівщини. До прикладу, Давидівська ОТГ,яка є найближчоюдо Львова, вже може пишатися можливостями власної амбулаторії, в якій мешканціможуть безкоштовно зробити біохімію крові. Це те, за що львів’яни платять кошти йдеколи доволі не малі. І це можна зробити в простій сільській амбулаторії, де кілька років тому годі було уявити таке.

Другий успішний кейс – це Славська ОТГ, що повертає собі не тільки статус курортного району, а й швидкими темпами ремонтує школи, дитячі садочки та дороги, тобто громада орієнтується не тільки на туристів, а й дбає про своїх мешканців.

— Коли, на вашу думку, розпочнеться другий етап реформи децентралізації та в чому він полягає? 

-Зараз добігає до кінця і свого логічного завершення перший етап реформи. Це був етап регіонального рівня, тобто реформа самих громад і об’єднання сіл в ОТГ. Наступним кроком має бути реформування субрегіонального рівня на рівні районів, який розпочнеться з 2020 року. Він полягає в укрупненні районів кожної області для кращої ефективності. Зовсім нещодавно Міністерство розвитку громад та територій погодив зміни щодо поділу Львівської області. Їх буде шість – Стрийський, Дрогобицький, Самбірський, Червоноградський, Золочівський та Львівський, замість п’яти запропонованих у Києві.

— Так, алесаме це викликало шквал непорозуміння та критики, адже тепер Львівщина буде складатися з 6 районів, замість 20 існуючих. Деякі громади обурені таким планом. Яка ваша думка стосовно цього і чи можете ви прояснити ситуацію?

— Так,концепція реформування місцевого самоврядування не визначає чіткі повноваження на рівні районів, тому зараз багато хто стурбований таким розвитком подій і через це виникає безліч дискусій та непорозуміньіз боку мешканців, які звикли, до прикладу, що у Львівській області є 20 районів, а після реформи їх залишитьсятільки 6. Але я, насамперед, хочу сказати, що залишати районив тому вигляді, в якому вони є, зараз – це недоцільно та непотрібно, тому що фінансування місцевих освітніх закладів, садочків, амбулаторій і первинної медициниопускається до рівня громад. Саме громадасамостійно перерозподілятиме власні кошти,стане незалежною від районних рад та адміністрацій, буде відповідальною за свою діяльність чи бездіяльність. Районні органи місцевого самоврядування залишають за собою лише спеціальні повноваження, тому кожен мешканець тієї чи іншої громади не потребуватиме щоденного звертання в район, а вирішуватиме бюрократичні нюанси в себе на місці.

Нинітриває обговорення в кожному районіщодо проектів перспективного плану разом із тим форматом, який був запропонований обласною державною адміністрацією в баченні майбутніх нових районів. Мешканцям немає чого боятися, тому що перенесення повноважень на місця, я ще раз підкреслюю, спростять безліч бюрократичних речей, які перешкоджали розвитку.

— Чи можете ви надати оцінку діям теперішньої влади? Які виклики, що постали перед нею в продовженні цієї реформи, Верховна Рада та Кабінет Міністрів не в змозі подолати?

— Перший виклик, з яким досі не справилася нова влада, – це адаптація законодавства до тих потреб, які є в самій реформі. Наразі досі не внесені зміни до Конституції, які би узаконювали базові права та можливості на рівні громад, тому що в законодавстві станом на сьогодні немає такої адміністративної одиниці. Відповідно, неможливо закріпити чіткі функції та повноваження за тим, чого на папері не існує. Зміни необхідні для того, щоб успішно завершити реформу адміністративно-територіального устрою.

Так само не прийнято закон України про засади адміністративного устрою. Відповідно в цьому контексті в Україні і органи місцевого самоврядування, і вищі законодавчі органи користуються нормами радянської УРСР, які є застарілими та не відповідають тим викликам, які є на сьогодні. Отже, ми всі розуміємо, що наступні чергові вибори в жовтні 2020 року мають відбутися на новій адміністративно-територіальній основі, але якщо змін до Конституції не буде внесено, то це ускладнюватиме розуміння того, як має надалі відбуватися реформа та чи вона взагалі в змозі буде успішно завершитись. Попередня влада дала початок одній із найуспішніших реформ в Україні, але наскільки якісно її вдасться завершити, залежить від рішень теперішніх нардепів ВР та чиновників Кабінету Міністрів.

 

Підготувала Дарина МЕНДЕЛА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: