Війна наздоганяє...

Війна наздоганяє...

Війна наздоганяє...

Це страшне слово — війна... Війна не лише там, на Сході, війна — у головах і в душах тих чоловіків, які уже відклали автомати, зняли форми і роззули берці, але... воюють далі, тепер уже у снах...
Бо вони, ці мужні Чоловіки, й донині воюють із противником — з ПТСС, з несправедливістю, байдужістю, хворобами як наслідком війни. Та найстрашнішим ворогом кожного Воїна є самотність і нерозуміння... Часто-густо і серед рідних людей.

Нещодавно Дрогобич попрощався з Олексієм Павловим – 55-річним ветераном АТО, старшим прапорщиком запасу, який у 2014—2016 роках захищав Україну. Воював Олексій у складі Донецького прикордонного загону. За мужність і відвагу був відзначений подяками і державними нагородами.
Після демобілізації постійно проживав у Дрогобичі, був членом Ветеранської спілки учасників АТО «Дрогобиччина», разом з побратимами боровся з несправедливістю.
Та важка хвороба внесла свої корективи в його долю. Олексій Павлов довго боровся за життя... Допомагав йому рідний брат Микола, допомагали побратими-ветерани разом з Олегом Кіндратівим, волонтери ВГ «Дрогобич-Захід». Та хвороба виявилася смертельною для чоловіка...
Побратими гідно, з військовими почестями — з військовим оркестром, салютом — провели ветерана в останню дорогу. Похований Олексій Павлов на дрогобицькому цвинтарі, на Алеї Героїв, там, де після війни спочивають хлопці з Небесного Батальйону...
Вічна слава і пам'ять Воїну! Не забуваймо, ПАМ'ЯТАЙМО: Воїни з війни приходять, але не кожному вдається повернутися... Воїни – посеред нас!

Марія ГОЛОВКЕВИЧ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: