ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ!

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ!

ВІЧНАЯ ПАМ'ЯТЬ!

 

13 червня ц. р.  не стало нашого  побратима-журналіста, завідувача відділу фотоінформації народного часопису «Нафтовик Борислава» Михайла ВИСОЦЬКОГО , 1948 року народження. Сьогодні щедра українська земля прийняла тіло нашого брата-білоруса...

Михайло Висоцький був досить ерудований, товариський, талановитий журналіст і фотограф. Він — ветеран  ЗМІ. Розпочинав свою журналістську діяльність в одній із газет  рідної йому Бялорусі. У Бориславі — із 1973 року, тут знайшов своє щастя з дівчиною Валею. У них є діти та внуки. Друкував статті, нариси, фоторепортажі. Автор багатьох буклетів та листівок. Член Національної спілки журналістів України.

Мені важко нині з таких причин:  перша — ми декілька років перебували в одному і тому ж кабінеті; друге — три місяці тому знаходилися в одній палаті місцевої лікарні; третє — тиждень тому розмовляли; приятель сподівався, що хвороба відступить і ми зустрінемось. На жаль, не так сталося, як гадалося... Спілкуючись  телефоном, ми часто згадували його рідну Гомельщину, де я проходив свою трирічну військову службу /м. Калінковичі/. Скажу ще й таке: на відміну від інших, він, білорус, досконало опанував українську мову, якою писав свої глибоко аналітичні та патріотичні статті. Про нього будуть нагадувати світлини, які поміщені у моїй краєзнавчій книзі «Волоща — отча земля».

Що робити? Таке життя! Ми прийшли у цей світ, аби піти... Ми тут, на Землі, лише гості: прийшов, пішов — і нема!

Що ж, прощай, мій дорогий побратиме! Пухом земля і Царство Небесне! Глибоке співчуття рідним та близьким...

Віяная пам'ять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: