Разом – до перемоги!

Разом – до перемоги!

Разом – до перемоги!

 

Прекрасний, давній і величний катедральний храм Пресвятої Трійці здавен є окрасою не лише Дрогобича, але й усієї Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Саме з цього храму ми, волонтерська група «Дрогобич-Захід», і розпочали свою місію допомоги, спочатку — добровольцям, а згодом усім пораненим і потребуючим воїнам, кого боліли зранені душі і тіла...

«Благословення Господнє на вас!»
У січні 2015-го Владика Ярослав поблагословив нас на благодію, і з тих пір, майже кожної неділі у храмах нашої Єпархії ВГ «Дрогобич-Захід» молиться за Україну, за поранених і за Перемогу у цій довгій і страшній війні.

Саме у Дрогобицькому храмі Пресвятої Трійці отець Тарас Гарасимчук у січні 2015-го поблагословив першу благодійну місію нашої групи, яка була скерована на допомогу пораненим воїнам-добровольцям. Згодом о.Тарас ще не раз перераховував кошти на карткові рахунки поранених.

А нещодавно він знову поблагословив нас на благодію, спрямовану на допомогу двом важкораненим воїнам та нашій посестрі-волонтерці Тетяні Думан, яку спіткала важка недуга, — гліосаркома головного мозку.

Духовно-патріотичний концерт композиторки, співачки і волонтерки Лілії Кобільник дрогобичани слухали зі сльозами на очах... Пісні-молитви нашої Лілі взивали до серця і душі кожного, хто молився з нами в цей день у церкві Пресвятої Трійці...

Щира подяка Вам, Владико Ярославе, за благословення благодійної місії допомоги нашої волонтерської групи.
Щира подяка Вам, отче Тарасе, за благословення благодійного концерту, за розуміння та неодноразову підтримку наших воїнів.
Щира подяка нашим отцям, нашим парафіянам за небайдужість, щирість, допомогу і спільну Молитву за Україну і за тих, хто захищав і захищає наші родини, віру, мову, мир в домах і серцях кожного з нас.
Дякую і дякуємо нашим волонтерам, — Галині Дьорці, Галині Брич, Людмилі Разумній, Надії Волощук, Оксані Моцяк, Ірині Даньків, Максиму Гончаруку за те, що всю неділю, 6 жовтня, були разом з нами.
Слава Україні!
Разом — до Перемоги!

Марія ГОЛОВКЕВИЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: