Мамина молитва – не на день, а на віки!

Мамина молитва – не на день, а на віки!

Мамина молитва – не на день, а на віки!

 

29 червня в Рихтичах відбувся тринадцятий загальноєпархіальний з’їзд спільноти «Матері в молитві». Суботній світанок благословив Господь і приготував людям гарний день. До храму Преображення Господнього прибуло понад 80 спільнот Самбірсько-Дрогобицької Єпархії разом із їхніми священнослужителями.

Молитовний день розпочав молебень до Богородиці. Припадаючи до стіп Матінки Божої, щира молитва лилася з материнського серця і столітній храм наповнювався Божою благодаттю.

Знову і знову побожні матері підносили свої благання – за дітей, хворих, потребуючих та український народ. Церква слухає свідчення матерів про Господню присутність, Його діла та чуда.

...Урочиста мить, задзвонили дзвони... Слугиня спільноти «Матері в молитві» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Галина Карпець піднесла хліб та сіль. Парох о. Олександр та молодь села у вітальних словах запросили преосвященного владику Ярослава Приріза, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, на молитву до храму. На Архиєрейській Божественній Літургії всі присутні єдналися в спільній молитві.

Подяку владиці виголосив о. Роман Федько, духівник матерів. А також прозвучали слова вітання від матерів нашого села та духовний твір у виконанні Марти Левицької, її донечки Вікторії та Ольги Блауцяк. Всі з вдячністю прийняли благословення від владики.

Отець Роман подякував за підготовку до з’їзду голові Дрогобицької районної ради Михайлові Сікорі, Рихтицькому сільському голові Олегові Борису, директору школи Наталії Жук та усім парафіянам села.

Оксана ЯВОРСЬКА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: