Духовна підтримка військового капелана

Духовна підтримка військового капелана

Духовна підтримка військового капелана

 

До Дня українського добровольця 18 березня на філологічному факультеті ДДПУ у світлиці Івана Франка відбулася зустріч студентів та викладачів із військовим капеланом Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Михайлом Коліщаком.

Отець торкнувся надзвичайно актуальної, але, на жаль, часом затертої у нашій свідомості, теми – розриву двох світів. На зустрічі він наголосив, що хлопцям, які потрапили у сам епіцентр розвитку військових подій, дуже важко, після того як вони повертаються додому, адаптуватися у мирному світі. Тому важливу роль відіграє духовна підтримка наших воїнів як на фронті, так і у звичному колись оточенні. Цим отець і займається вже протягом довгого часу, ризикуючи власним життям.

Крім того, отець Михайло рушійною силою у цьому аспекті відзначив студентство, адже воно – майбутнє нашого народу.

Заступник декана з виховної роботи кандидат філологічних наук, доцент Марія Стецик також виступила з промовою, нагадуючи усім присутнім, що війна триває і зараз вона набула ще більш небезпечної форми – це інформаційна війна. Та, незважаючи ні на що, насамперед ми маємо пам’ятати ту велику пожертву, яку зробили усі, хто поклав своє життя за волю України. Тому кожен із нас має довести, що ми гідні називатися українцями й гідні мати таких самовідданих співвітчизників.

Захід відбувся за сприянням благодійної організації «Карітас».

 

Дрогобицький педуніверситет імені Івана Франка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: